Servis

Hepos Cyklocentrum Plzeň

Servis

Profesionální péče

U nás péče o zákazníka nekončí okamžikem prodeje kola. Postaráme se o vaše kolo vždy tak, abyste byli maximálně spokojeni. Spolehlivost a bezpečnost vašeho kola závisí na tom, jak kvalitní péči dostává. Důvěřujte těm, jejichž práce je symbolem skutečné kvality a profesionality za rozumnou cenu. Přesvědčte se sami

Údržba

Aby vaše kolo zůstalo dlouho funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat garanční prohlídku a následné servisní prohlídky.
1. garanční prohlídka - cca po ujetí 100 až 300 km nebo do 3 měsíců.

Doplňkové služby

U vybraných servisních úkonů, jako je např. výměna duše, pláště a jiných drobných úkonů, vám nabídneme opravu na počkání. Na větší servis vám doporučujeme dohodnout si termín včas předem (obzvláště v hlavní sezoně).

Bonusy

Nabízíme kompletní servis celého kola, včetně promazání, vycentrování, seřízení, za zvýhodněné ceny mimo letní sezonu. Na veškeré díly, které jsou potřebné k servisu vašeho kola, poskytujeme zajímavé slevy v motivačním programu “Servisní karta“

Originální díly

Nabízíme vám odbornou montáž veškerých dílů a komponentů z našeho sortimentu. Originální díly značek Shimano, Cateye, Sigma, RST, Suntour atd. Naši mechanici provedou montáž na vysoké profesionální úrovni a v souladu s předpisy stanovenými výrobcem.